O mnie

Jestem radcą prawnym specjalizującym się sporach z instytucjami finansowymi.

Zawód radcy prawnego wykonuję od 2010r., tj. od momentu wpisania mnie na listę radców prawnych prowadzonej przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Warszawie pod nr WA-7350. Zawód prawnika rozpocząłem jeszcze wcześniej – w 2004 r., po ukończeniu studiów na Wydziale Prawa Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

Doświadczenie zdobywałem i szlifowałem w warszawskich kancelariach prawniczych. Od 2011r. prowadzę własną kancelarię radcy prawnego. W listopadzie 2016r. wspólnie z radcą prawnym Magdaleną Dąbrowską założyłem NA BANK Orski Dąbrowska Radcowie Prawni s.c. – kancelarię dedykowaną do obsługi spraw związanych w produktami bankowymi i ubezpieczeniowymi.

Problematyką kredytów „frankowych” zająłem się z czysto osobistych względów. Sam również jestem „frankowiczem”. Efekt wielomiesięcznych analiz przepisów, orzecznictwa sądowego oraz literatury prawniczej w połączeniu ze zdobytym już doświadczeniem przerósł moje wyobrażenia. Aktualnie jestem całkowicie przekonany, że zarówno ja, jak i zdecydowana większość „frankowiczów” ma pełne podstawy, aby uzyskać wyrok sądowy stwierdzający nieważność umowy.


 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s